Zaposleni

Direktor

mag. Boštjan Požar
bostjan@rra-zk.si, 05 721 22 41

Svetovalci

Dragica Bratanič, univ. dipl. sociologinja
dragica@rra-zk.si, 05 721 22 44
Področja dela: LAS Notranjska, podeželje

Borut Dubrovič, dipl. org. turizma
borut@rra-zk.si, 05 721 22 46
Področja dela: Regionalna destinacijska organizacija Postojnska jama-Zeleni kras, turizem 

Martina Erjavec, univ. dipl. etnologinja in kult. antropologinja
martina@rra-zk.si, 05 721 22 42
Področja dela: kulturna dediščina, okolje in upravljanje z viri, širši družbeni razvoj

Dejan Iskra, univ. dipl. zgodovinar
info@zelenikras.si, 05 721 22 49
Področja dela: Regionalna destinacijska organizacija Postojnska jama-Zeleni kras, turizem

Živa Ložar, mag. posl.ved
ziva@rra-zk.si, 05 721 22 40
Področja dela: finance, gospodarstvo, regionalni razvoj

dr. Dunja Mahne
dunja@rra-zk.si, 05 721 22 39
Področja dela: regionalni razvoj, okolje in upravljanje z viri

dr. Jana Nadoh Bergoč
jana@rra-zk.si, 05 721 22 48
Področja dela: regionalni razvoj, Center za inovativnosti in razvoj - človeški viri, gospodarstvo

Tadeja Pecman Penko, dipl. ekon.
tadeja@rra-zk.si, 05 721 22 32
Področja dela: Regionalna štipendijska shema, človeški viri, podeželje

Marinka Petrc, univ. dipl. ekon.
marinka@rra-zk.si, 05 721 22 33
Področja dela: finance in računovodstvo, Center za inovativnost in razvoj - gospodarstvo

Mateja Simčič, univ. dipl. novinarka
mateja@rra-zk.si, 05 721 22 43
Področja dela: turizem

mag. Zdenka Žakelj
zdenka@rra-zk.si, 05 721 22 34
Področja dela: Regionalna štipendijska shema, človeški viri, LAS Notranjska, podeželje

© 2011-2018
Vse pravice pridržane.
Avtorji: Brigada
RRA Zeleni kras, d.o.o.
Prečna ulica 1
6257 Pivka
T
+386 (0)5 72 12 240
F
+386 (0)5 72 12 245
E
info@rra-zk.si
Naložba v vašo prihodnost